Menu

moje pasje

Ten blog jest głównie o fryzurkach, które stały się moją pasją...

Nie zdążyłam :-(

iwonawloch

Kochani, miałam w planie przed świętami złożyć życzenia, pokazać kurki które wydziergałam w prezencie dla najbliższych, ale nie miałam sił. Ania ze szkoły przyniosła wirusa, który powalił prawie nas wszystkich w domu. Wysoka gorączka do 40 stopni i ogólna słabość nie pozwoliła mi zasiąść przed komputerem. Teraz mogę Wam z "lekkim" opóźnieniem pokazać moje kurki, które podobnie jak baranki robiłam według filmiku, jednak mam nadzieję że przyjdzie czas gdy nauczę się korzystać ze schematów.. Bardzo się cieszę że mi wyszły, a jeszcze bardziej cieszę się z tego że do kurek mogłam użyć resztek włóczek, które gdzieś tam zalegały po szafach.zdjcia_2015r_734mKurek łącznie zrobiłam sześć, oto jedna w trakcie powstawania, ale tylko ta poniżej została do zdjęcia, którą kończyłam dopiero po świętach... zdjcia_2015r_733mzdjcia_2015r_732mNo cóż mam nadzieję że kurka się Wam podoba, jest trochę z przodu nierówna ale chyba nie jest tak źle :-) 

Wiecie z czego jestem najbardziej dumna, że jak widzę taką robótkę na początku to myślę sobie że nie dam rady. Jednak próbuję czasami do nocy i w końcu po którymś pruciu wiem jak to zrobić i to mnie tak cieszy. Za to o 6:00 rano nie jest tak wesoło, gdy Mikołajek się budzi i jestem nieprzytomna.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odwiedziny:-)

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
  • urszula97

    No cóż plany swoje a życie swoje,kurka rewelacyjna,brawo,mnie one czasami też trochę nierówno wychodzą,szczególnie te które robiłaś,trochę tam tych słupków i półsłupków jest.Musisz zapamiętać,co zrobisz i nim wydasz -zrób fotkę,pozdrawiam.

  • iwonawloch

    Dokładnie czasami lepiej nie planować. Co do zdjęć to codziennie miałam je robić, ale tak schodził dzień za dniem... Aż do świąt kiedy już na nic nie miałam sił. Pozdrawiam serdecznie :-)

  • uszyte_ze_snow

    kurka urocza, a na żywo jeszcze lepiej się prezentuje :)

© moje pasje
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci